بعد از گذارندن 14 روز رایگانی که در شاپیفای سپری کردید اگر از خدمات آن رضایت داشتید و نیاز داشتید که به صورت حرفه ای وبسایت خود را با شاپیفای بسازید باید اشتراک پرمیوم آن را پرداخت کنید. سه برنامه متفاوت با قیمت مختلف و ویژگی های مختلفی وجود دارد.

 

سطح اول: با پرداخت ماهیانه 29 دلار امکان ساخت یک وبسایت فروشگاه آنلاین برای شما فراهم است. این سطح برای افرادی که در ابتدای راه قرار دارند و یک کسب و کار نوپا دارند مناسب است. بدون محدودیت در آیتم های فروشگاهی، کد تخفیف و پشتیبانی 24 ساعته همگی در این سطح برای شما فراهم است.

 

سطح دوم: با پرداخت ماهیانه 79 دلار علاوه بر تمام ویژگی های سطح اول می توانید تا 5 مکان مختلف را به عنوان انبار و فضایی برای موجود کردن کالاهایتان معرفی کنید. علاوه بر این قیمت محصولاتتان را بر اساس ارزهای هر کشور و منطقه با درصد افزایش یا کاهش محاسبه خواهد کرد. اگر در این برنامه از روش های پرداختی به جز روش شاپیفای استفاده کنید یک درصد کارمزد به شاپیفای تعلق می گیرد.

 

سطح سوم: ماهیانه 299 دلار برای سطح پیشرفته شاپیفای هزینه ای است که قابلیت های ویژه ای را برای شما فراهم می آورد. در این سطح امکان بررسی و نمایش گزارشی از عملکرد شما وجود دارد که این برنامه را به برنامه مناسبی برای کاربران پیشرفته بدل کرده است.

 

اگر بررسی ما درباره Shopify را مطالعه کرده باشید، می‌دانید که یکی از بزرگترین معایب Shopify هزینه‌های معاملاتی آن است. Shopify در هر معامله‌ای که با استفاده از پلتفرم آن انجام می‌دهید (بسته به برنامه شما) بین 0.5% تا 2% دریافت می‌کند. با این حال اگر از پرداخت داخلی Shopify ،Shopify Payments استفاده کنید، می‌توانید هزینه‌های معاملاتی را پرداخت نکنید. مزیت دیگر این است که Shopify Payments هزینه‌های خرید را برای مشتریان سطوح بالاتر Shopify کاهش می‌دهد. بیایید نگاهی به نرخ Shopify Payment در زیر بیاندازید.

هشدار: بسیاری از مشتریان Shopify گزارش کرده‌اند که اجازه استفاده از Shopify Payments را ندارند. قبل از فعال کردن Shopify Payments حتماً شرایط استفاده از خدمات را مطالعه کنید.

قبل از انتخاب Shopify Payments، باید سایر روش‌های پرداخت را نیز بررسی کنید. مطمئناً پرداخت نکردن هزینه‌های معامله بسیار خوب است، اما به روش‌های دیگر پرداخت نیز نگاهی بیندازید شاید پیشنهادات بهتری را به شما ارائه دهند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.